Konservatoriai nusigręžia nuo Valdo Adamkaus Pereiti į pagrindinį turinį

Konservatoriai nusigręžia nuo Valdo Adamkaus

2004-05-08 00:00

Vakar anksti ryte pretendentas į Lietuvos prezidentus Petras Auštrevičius lankėsi Klinikose, o vėliau atvyko į tradicinę KTU studentų šventę “Rafes”.

Vakar anksti ryte pretendentas į Lietuvos prezidentus Petras Auštrevičius lankėsi Klinikose, o vėliau atvyko į tradicinę KTU studentų šventę “Rafes”. Buvusį euroderybininką lydėjo Kauno konservatorių lyderis, mero pirmasis pavaduotojas Kazimieras Starkevičius.

Konservatoriai pateko į gana dviprasmišką situaciją, kai priešlaikiniuose Prezidento rinkimuose nusprendė palaikyti du kandidatus: Prezidentą Valdą Adamkų ir Petrą Auštrevičių. Abiem pretendentams konservatoriai padėjo surinkti reikiamus parašus. Tačiau, “Kauno dienos” duomenimis, kitą savaitę Tėvynės sąjunga oficialiai paskelbs, kad remia buvusį euroderybininką.

“Iš tikrųjų Kauno konservatoriai jau išreiškė savo paramą P.Auštrevičiui. Tai žmogus, kuris nepriklauso jokiai partijai ir gali daug pasiekti”, - teigė K.Starkevičius. Politikas neslėpė, kad apsisprendimą nulėmė ir solidus V.Adamkaus amžius. Tokią nuomonę išsakė ir konservatorių Kauno skyrių nariai.

Pats pretendentas vakar “Kauno dienai” dar kartą patvirtino, kad neketina trauktis iš priešlaikinių Prezidento rinkimų maratono. Paklaustas apie dviprasmišką konservatorių poziciją P.Auštrevičius teigė, kad kiekvienas kandidatas turi pasirinkimo teisę. “Esu nusprendęs eiti iki galo”, - tikino pretendentas.

Vakar P.Auštrevičius neformalioje aplinkoje bendravo su KTU studentais. Jis susitiko ir su festivalio “Rafes” rengėjais. “Negaliu jų ilgai trukdyti, nes studentų laukia daug darbų”, - sakė pretendentas į prezidentus, paklaustas, kodėl pokalbis truko taip trumpai.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų