Anonimai iš „unisex“ kolekcijos | Diena.lt

ANONIMAI IŠ „UNISEX“ KOLEKCIJOS

Du padūmavę jaunuoliai popietę nutarė pabūti "sraigėmis". Taip paprastai padavėjos vadina nieko neužsisakančius, bet vietą užimančius kavinės lankytojus. Nors abu sėdėjo prie vieno stalelio, jie žodžiais nebendravo, tik per ausines vartojo minorinį Edą Sheeraną ir sklaidė savo išmaniųjų maldaknygių puslapius. Dar vienas kitam šį tą parašydavo. Veikiausiai per vaiberį. Tuštumos kupini veidai, perskaitę iš artimosios užstalės gautą žinutę, sureaguodavo tik lūpų kampučiais: "Cool, karoče".

Kai vienas iš jų E.Sheeraną konvertavo į "The Prodigy", paaiškėjo, kad kitas yra "das Mädchen". Išvertus iš vokiečių kalbos tai reiškia "mergaitė". Paradoksas, bet "das Mädchen" toje kalboje yra bevardės – niekatrosios giminės. Vokiečiai visada buvo įžvalgūs – jau seniai numanė būsimą lyčių nuvertėjimą.

Toji subrendusi "das Mädchen" prie stalelio veikiausiai dar net nežino, kad turi gaktą, bet tikrai daug išmano apie radikalųjį genderizmą. Grindimis kavinės tualeto link kaskart besidriekiantys jos kelnių kliošai vis deklaruodavo: "Lytis – socialiai sukonstruotas reliktas, A†A."

Tikros šypsenos tapo virtualiomis šypsenėlėmis, emocijos – patiktukais, o jausmai – širdutėmis, kurios belytėje erdvėje jau seniai nieko nebereiškia.

Juodi padūmavusios poros drabužiai – iš "unisex" linijos. Juos gali dėvėti ir vyriškumo, ir moteriškumo likučių turintys individai. Tokių belyčių yra ir akinių nuo saulės, ir kvepalų. Tinka visiems, net arkliui. Giminę nūnai galima būtų atskirti tik iš apatinių. Bet ir tai, matyt, laikina, nes vyriški "triusikai" greitai niekuo nebesiskirs nuo nepilnametės kelnaičių. Mados pasaulio pakrypusios menkumos dar pasistengs ką nors nuveikti šiose lyčių niveliacijos didmenose.

Faktas – atsiranda anonimų karta. Savo kiaute tylinčios sraigės. Spausdintuvu pagaminti žmonės be požymių. Be fizinių ir dvasinių. Jų išorė grimzta į kūną maskuojančias rūbų platumas, o vidus telpa išmaniojoje maldaknygėje, kur forma nuolat praranda turinį. Kur tikros šypsenos tapo virtualiomis šypsenėlėmis, emocijos – patiktukais, o jausmai – širdutėmis, kurios belytėje erdvėje jau seniai nieko nebereiškia.

P.S. Kokie gali būti emociniai santykiai tarp žmonių, jei jie neturi lyties? Tai net ne santykiai, tai peleninė su įspaustomis nuorūkomis.

Rašyti komentarą
Komentarai (13)

šakės, Sauliuk,

šakės, kai pradedi komentuoti jaunimo aprangą, jo klausomą muziką, jų pomėgius, senatvė galvelėje apsigyveno, nepriklausomai nuo pačio gimimo metų. Beje, apie apatinius - pats tikrinai, kokie jie? Pauostei?

Džiugu,

kad autorius pagal muziką, kurią kažkas klauso, nustato ano lytį. Tiesiog ekstrasensas! Aš, paskaitęs, šį rašinėlį, konstatuoju, kad jis yra besmegenis

MM

Baisu,kai žmonės patys savo noru atsisako savo lyties.Taip išsigimsta visuomenė,kurioje ir taip gaugybė problemų.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS