Esu pasaulio centras | Diena.lt

ESU PASAULIO CENTRAS

Nuo šiandien iki metų galo lieka 287 dienos. Kiek dienų teks kamuotis iki karantino pabaigos, jokiame kalendoriuje neparašyta, nebent kiek daugiau žinių apie tai yra Dievo kanceliarijoje. O su šita kontora ryšio nėra ir veikiausiai nebus net Romos popiežiui.

Todėl kai kurie mirtingieji staiga patys pasijuto dievais. Tiesą sakant, tokiais jie jautėsi visada. O kodėl ne? Esu pasaulio centras. Daug dėmesio skiriu sau. Dažnai žiūriu į veidrodį ir gėriuosi savo atvaizdu, kartais nusifotografuoju, nuotrauką rodau visam pasauliui. Man negalioja jokie kvaili nurodymai dėl kažkokio idiotiško karantino. Važiavau ir važiuosiu, kur noriu. Ir niekas man nieko neaiškins.

Oi, nebegaliu grįžti. Sienos uždarytos? Kokia čia nesąmonė? Leiskite man kalbėti su ministru, ne, geriau – su prezidentu.

Kokio egoistiškumo turi būti žmonės, kurie galvoja tik apie tai, kad neprarastų pigių skrydžių bilietų. Juk dar prieš išvykstant buvo akivaizdu, kad plintanti liga – ne juokas.

Ir dar: man reikia traukinio, lėktuvo, blogiausiu atveju – laivo. Ir atskiros kajutės. Ir viso to – nemokamai.

Tokiomis nuotaikomis pastarosiomis dienomis gyvuoja gauja iki tol vargo ir nepriteklių nepatyrusių išlepusių vartotojų, kurių nupirkti kelialapiai brangesni už jų vaikų ar tėvų gyvybę, apie pašalinius apskritai nekalbėsime.

Mintis, kad dabar bent jau reikėtų atsiprašyti visų, kuriems sukelia mirtiną pavojų, jiems į galvą nešauna.

Ir neklauskite, kokio egoistiškumo turi būti žmonės, kurie galvoja tik apie tai, kad neprarastų pigių skrydžių bilietų. Juk dar prieš išvykstant buvo akivaizdu, kad plintanti liga – ne juokas. Dabar, žinoma, patogiausia apsimetinėti ir burnoti prieš valdžią.

Ji, beje, šiuo atveju galėtų ir nesirūpinti anei laivais, anei lėktuvais, nes ekstremalioje situacijoje tvarkos reikalaujantys, saugumą užtikrinantys įsakymai galioja visiems. Net ir tiems, kurie patys sau gražūs ir svarbūs, nors ir jaučiasi pasaulio centru, kuris nepavaldus sveikam protui, logikai, padorumui ir atsakomybei.

Tik nenustebkite, ponai nuostabieji, jei šįkart jums grįžus iš egzotiškos kelionės niekas neaikčios ir nespaus "patinka" prie saldžių jūsų abrozdėlių.

Rašyti komentarą
Komentarai (6)

to Žinai ką, (penktam)

Dar prieš 14 metų katarakta buvo masinis reiškinys Šiaurės Korėjoje, nes dėl nelaisvės ir nedemokratijos Šiaurės Korėjos valdžia neturėjo nei specialistų, nei technikos šiai paprastai, bet regėjimą atimančiai ligai gydyti. Taigi prieš 14 metų, vienas žymiausių akių gydytojų iš Nepalo važiavo į Šiaurės Korėją tam, kad per kelias dienas už dyką atliktų bene 1000 operacijų. Visi pasveikusieji ir praregėjusieji dėkojo ne gydytojui, o didžiajam "Vadui" (dabartinio diktatoriaus tėvui), tiksliau jo nuotraukoms. Tai, gal ir tu eik šią "sunkią tevynei minutę" ir pasimels kokiam Braziui, Paksiui ar jau minėtoms verygoms su karbauckiais ir jų rekomendacijoms? P.S. O dar prieš tai 10 XX a. dešimtmetyje Šiaurės Korėjoje dėl nelaisvės ir nedemokratijos buvo milžiniškas badas, bet kam tas maistas, kai turi valdžią su rekomendacijomis ar ne :)?

Žinai ką ,

Tu savo kamasutrą dėstyk minimoje šiaurės makedonijoje ir gyvenk pagal jų valdžios rekomendacijas , bet kol gyveni Lietuvoje ypač šią sunkią tėvynei minutę , tavo kamasutra turi būti Lietuvos valdžios rekomendacijos . Ir nepradėk aiškinti apie laisvę ir demokratiją ...

RADŽVILO IR JUOZAIČIO KAMASUTRA

O pamąstykime ir apie kitą šio reikalo pusę. Taip, yra virusas. Taip paskelbtas karantinas. Tačiau ką daryti karantino metu? Sėdėti ir drebėti ar nutaisius rūsčiai dvasingą š ū do ka n du sį snukį virkauti ar melstis karbauckiui su veryga ? Ligos ateina ir praeina. Taip jau yra gamtoje, o gyvenamas toliau teka savo vaga, viena ar kita forma. Štai Ispanijos parlamentas atidarė vartus Šiaurės Makedonijos stojimui į NATO ir pabučiuokit jūs mums į vieną vietą kartu su visais virusais Tad argi reikia kaltinti tuos kurie nepasidavė masinei psichozei ir išvyko į suplanuotą kelionę. Aišku, kad valdžia dabar juos puola gražinti už mokesčių mokėtojų pinigus gal ir nėra labai gerai, jeigu jau rizikuoji pandemijos metu keliauti, tai pats turi pasirūpinti savo atsarginiais planais, negražu kitiems užlipti ant nosies. Tačiau būtina suprasti ir valdžią- rinkimai artėja ir valdžia pandemijos metus yra suinteresuota parodyti, kad "jai rūpi", nes kiekvienas išgelbėtas narcizas = minimum vienas balsas
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS