Gandrui karantinas negalioja | Diena.lt

GANDRUI KARANTINAS NEGALIOJA

Nesulaukę Blovieščiaus arba Gandrų sugrįžtuvių, kurios lietuvių nuo seno būdavo švenčiamos kaip tik kovo 25-ąją, gužučiai šiemet pargrįžo dar mėnesio pradžioje, o kai kurie išvis įsigudrino niekur neskristi net žiemą, nes taip ir yra protingiausia, nei plasnoti tūkstančius kilometrų iki pat Pietų Afrikos ir po pusmečio – vėl atgal, be jokios garantijos, kad pakeliui kas nors bloga nenutiks.

Turbūt saugodama nuo tų tikėtinų bei visai nesunkiai prognozuojamų blogybių, Seimo valdyba nepritarė ir "socialdarbiečio" J.Pinskaus prašymui išleisti jį į asmeninę kelionę užsienyje.

Gal ir ne į pietinę Afriką. J.Pinskus – gi ne koks gandras. Ir ne į Egiptą, kaip kokiam "valstiečiui" V.Ąžuolui.

Susilaikymas kartais geras dalykas ir ne tik prieš religines šventes. Juolab ir važiuoti dabar nėra kur, net Vokietiją ir tą kanclerė pasiryžusi uždaryti.

Liberaliausiai iš visos valdybos į "socialdarbiečio" kelionės planus pažiūrėjo tiesiog "darbietis" A.Mazuronis, kuris balsavo už pritarimą J.Pinskaus kelionei, pridurdamas, kad jei "Vyriausybė, Nacionalinis visuomenės sveikatos centras nėra uždaręs sienų ir leidžia vykti į užsienį, tai Seimo valdyba negali to drausti".

Tad taip ir liko neaišku, ką darys J.Pinskus, nes nepaklusęs gali susilaukti dar anos kadencijos seimūno L.Karaliaus likimo, o to baisiai nesinorėtų, juk tiek siekta šios pozicijos, kurioje dabar saugiai įsitaisė iki pat 2024-ųjų.

Susilaikymas kartais geras dalykas ir ne tik prieš religines šventes. Juolab ir važiuoti dabar nėra kur, net Vokietiją ir tą kanclerė pasiryžusi uždaryti, nes kitos išeities šiandien nėra – į svečius atvyko ir užsiliko britiškoji atmaina su visais savo minusais (pliusų šis užkratas kol kas neturi).

Dar baisiau – JAV ar Brazilijoje, jau nekalbant apie Rusiją, kur pats prezidentas slapčia nuo visų užsidaręs nežinia kokia vakcina pasiskiepijo, bet turbūt tikrai ne tėvyninės gamybos. Vietos patriotizmui čia nebelieka, kad ir kaip nekęstum tų Vakarų.

Taigi J.Pinskaus užsienio kelionės klausimas tebėra atviras ir apmaudus, suvokus, jog žmogus šiandien turi mažesnę judėjimo laisvę, nei gandras, kuriam karantinas negalioja.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

kaunas

Zurnaliste --ne tik grazi MOTERIS,,JI ir pasiutusiai taiklu jumora valdo. Aciu graziam zmogui uz taiklu juoka

SUSIJUSIOS NAUJIENOS