Pirmyn į Seimą! | Diena.lt

PIRMYN Į SEIMĄ!

Ar yra Lietuvoje toks darbas, kur žmogus be išskirtinio išsilavinimo ar gabumų gali pasiimti puikų atlyginimą. Nepažeisdamas įstatymų ir neišliedamas nė lašelio prakaito. Ne? Labai klystate! Lietuvos Respublikos Seimas, plačiai atlapojęs duris sostinės Gedimino prospekte, laukia jūsų. Na gal ne visų, bet tų, kurie drąsesni, įžūlesni – tai jau tikrai.

Neaišku, kas susuko galvą krepšinio vyrams, bet jie lyg susitarę patraukė į parlamentą. Vien Alytaus "Dzūkijos" klubas delegavo net keturis narius. Treneris Valdemaras Chomičius, krepšininkai Artūras Jomantas bei Steponas Babrauskas kartu su partija "Lietuva – visų" sieks išmėginti savo jėgas artėjančiuose rinkimuose. V.Chomičius į Seimą kandidatuos Kaune, kur mes iššūkį pačiam konservatorių lyderiui Gabrieliui Landsbergiui. A.Jomantas bei S.Babrauskas savo iškalbą demonstruos Vilniaus rinkimų apygardose. Partiją į rinkimus ves Alytaus klubo savininkas Tomas Pačėsas. Panašu, kad šie vyrai į politiką neišeina, o tik kelia koją, nes tikėtina, kad visi jie ir toliau atstovaus "Dzūkijai". Nežinia, kokiais argumentais Alytaus miesto tarybos narys T.Pačėsas palenkė savo bendražygius, tačiau jie lengvai nuspėjami. Net jai pralaimėsite, nieko neprarasite, o reklamą politiniam naujadarui padarysite. Žinant kaip lietuviai myli krepšinį, žiūrėk, vienas kitas tūkstantėlis rinkėjų ir susigundys. O kuo daugiau balsų partijų sąraše, tuo didesnė tikimybė peržengti 3 proc. ribą, garantuosiančią parlamentinės partijos statusą.

Nežinia, koks T.Pačėsas su bendražygiais būtų didžiojoje politikoje, bet tvarkytis su krepšinio vadyba jiems sekasi sunkiai.

Kad lietuviai mėgsta aukštus ir gražius, įsitikinome per prezidento rinkimus. Kaip ir tuo, kad solidi išvaizda ir gražios kalbos toli gražu negarantuoja efektyvaus valstybės valdymo. Nežinia, koks T.Pačėsas su bendražygiais būtų didžiojoje politikoje, bet tvarkytis su krepšinio vadyba jiems sekasi sunkiai. Kol kiti LKL dalyviai jau baigia naujo sezono komplektavimo darbus, Alytaus klubas tik pradeda pasirašyti sutartis, o šiuo metu turi vos du žaidėjus.

Gairės: Seimas, krepšinis, LKL
Rašyti komentarą
Komentarai (7)

Manau

Sportui nebetinka ,o mat į seimą tinka visi bemoksliai,tinginiai.Juk taip gerai prie lovio.Nereikia nieko veikti.tik ranką pakelti pagal duotą komandą.Debilų tauta jei tokius rinks.

ir arkliui aisku

Is kasio kuo toliau,tuo sunkiau pragyventi,tai ir iesko,, antraeiliu darbovieciu,, ,kaip musu medikai.

P.

Buvo kažkiek gerbiami krepšininkai - taps negerbiamais seimūnais.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS