Varliagyviai neatsako už nieką | Diena.lt

VARLIAGYVIAI NEATSAKO UŽ NIEKĄ

Po praėjusio pirmadienio post scriptum apie tai, kas bus nuteistas už sudergtus milijardinės vertės santykius su Kinija, politiniuose apatiniuose vėl kilo erzelis: "Žinom, kas tau moka rubliais." Konservuotoms smegenims nesvarbu, kad ir "Süddeutsche Zeitung" dėl konflikto su kinais visus lietuvius išvadino kvailiais (vok. "Törichte Litauer"). Ačiū jums labai, politikos pusgalviai!

Tačiau kiečiausias buvo pastebėjimas, kad čia apskritai įvyko techninė klaida, nes G.Landsbergis tiesiog supainiojo Taivaną su Tibetu, o už žioplumą į kalėjimą nesodinama.

Sureagavo ir vienas buvęs miesto meras, kuris retoriškai klausė: jeigu įmanoma apdrausti krovinį į Kiniją, tai kiek kainuotų jį apdrausti nuo valdžios sprendimų? Ir pridūrė: "Jie moka tik viską griauti, skolintis, išleisti ir vėl skolintis."

Tačiau, gerbiamas eksmere, ko norėti iš nomenklatūrinių gyvių, kurie niekad nesidarbavo privačiame sektoriuje ir nenutuokia, ką reiškia uždirbti eurą. Jie nežino, kad tiems Kinijos kroviniams pirkti ir gabenti neretas verslo žmogus ima paskolas iš bankų ir laiduoja jas savo turtu. Tie kabinetų varliagyviai nežino, ką reiškia prašyti darbuotojo palūkėti algos, nes durni politikai vėl pridirbo ir Lietuva kažkur išbraukta iš muitinės sistemos. Jiems dzin-balalaika, nes biudžetines savo algas jie išsimokėtų, net jei pradėtų karą su Kinija.

Vis dėlto šioje vietoje reikėtų išsitraukti mūsų Baudžiamąjį kodeksą, iš kurio, tiesa, jau dingo straipsnis apie kenkimą valstybei. Liko tik 123-iasis, kuris sako: "Tas, kas būdamas įgaliotas atstovauti Lietuvos Respublikai palaikant santykius su kita valstybe ar kitos valstybės organizacija ar tarptautinėje viešojoje organizacijoje viršijo įgaliojimus arba sąmoningai neatliko pareigų, arba netinkamai jas atliko ir dėl to padarė Lietuvos Respublikos interesams prieštaraujančią veiką, dėl kurios padaryta ar galėjo būti padaryta didelės žalos, baudžiamas laisvės atėmimu iki aštuonerių metų."

P.S. Tai ar eis kas nors iš valdančiųjų pailsėti aštuonerius metus už netinkamai atliktas pareigas ir padarytą didelę žalą? Veika juk akivaizdi.

Rašyti komentarą
Komentarai (13)

komentatorius

kada dujos buvo pigios ir artejo ziema ir talpos duju buvo tuscios-valdziai pox,o dabar pabrangus dujoms atsimine,kad ziema jau atejo ir reikia uzpildyti talpas,o skirtuma sumokesim mes...

Pastaba

Lengviausia yra kritikuoti :).

>Taip

Stipresnis žodis yra NUSIKALTĖLIAI.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS