Lietuvos rinktinėje – rekordinis „Kaunas Hockey“ žaidėjų skaičius | Diena.lt

LIETUVOS RINKTINĖJE – REKORDINIS „KAUNAS HOCKEY“ ŽAIDĖJŲ SKAIČIUS

Lietuvos vyrų ledo ritulio rinktinė lapkričio 7-10 dienomis vyks į Taliną, kur įvyks tarptautinis Baltijos Iššūkio taurės turnyras. Lietuviai kovoje dėl Baltijos taurės pateko į A grupę, kurioje dar varžysis estai bei Ukrainos rinktinė. Tuo tarpu B grupėje kovos Latvijos klubų rinktinė, Rumunijos nacionalinė komanda bei Kazachstano 20-mečių rinktinė.

Į Baltijos Iššūkio taurės turnyrą rinktinės treneris Danielis Lacroix ir jo asistentai pakvietė 22 ledo ritulininkus. Šįkart sudėtyje – net penki už Kauną žaidžiantys atletai. Į rinktinę po metų pertraukos sugrįžta Artūras Pavliukovas, kuris vartų saugumu rūpinsis kartu su kolega Elvinu Karla. Rinktinėje Taline bus galima išvysti ir vieną iš naujausių veidų mūsų šalies ledo ritulio pasaulyje – „Kaunas Hockey“ puolėją Brendaną Leavittą. JAV gimęs, bet lietuvišką pasą turintis žaidėjas priėmė sprendimą atstovauti Lietuvai, o rinktinės treneriai suteikė jam galimybę parodyti savo sugebėjimus ginant mūsų šalies garbę.

Tiesa, 27-erių metų ledo ritulininkas artimiausiame pasaulio čempionate dar tikrai nežais. Pagal Tarptautinės ledo ritulio federacijos (IIHF) reikalavimus, ledo ritulininkas norimoje atstovauti šalyje turi būti rungtyniavęs 16 mėnesių (480 dienų), o šį reikalavimą B. Leavittas įvykdys tik po planetos pirmenybių. Visgi, Baltijos Iššūkio taurės turnyre šie apribojimai netaikomi, tad puolėjas turės galimybę debiutuoti mūsų šalies rinktinėje.

Rinktinės žaidėjų sąraše – ir „Kaunas Hockey“ kapitonas, Lietuvos geriausiųjų sąrašo senbuvis Vytautas Jagelavičius. Pirmuoju numeriu pažymėtais marškinėliais apsivilkęs šalies garbę gins šiemet prie kauniečių prisijungęs Artūras Katulis. Taip pat sudėtyje – perspektyvus puolėjas, JAV ir Švedijoje rungtyniavęs, šiemet „Kaunas Hockey“ nariu tapęs Lukas Žukauskas.

Turnyrą lietuviai pradės lapkričio 7 dieną 15.30 val. rungtynėmis su Ukraina. Vėliau seks poilsio diena, o paskutinį grupės mačą lapkričio 9 dieną lietuviai 19.30 val. žais su Estijos rinktine. Paskutinę turnyro dieną, lapkričio 10-ąją, Lietuvos rinktinė 13.30 val. stos į kovą su viena iš B grupės komandų kovoje dėl galutinės vietos turnyre.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Fanas

Siūlau suteikti Lietuvos pilietybę "Kaunas hockey" lyderiams - legionieriams Vorobjovui ir Čekmariovui. Tikrai būtų solidus rinktinės pastiprinimas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS