Daugiau kaip 100 naujų COVID-19 atvejų siejami su protrūkiais | Diena.lt

DAUGIAU KAIP 100 NAUJŲ COVID-19 ATVEJŲ SIEJAMI SU PROTRŪKIAIS

Iš 228 praėjusią parą nustatytų naujų COVID-19 ligos atvejų, 174 užsikrėtė nuo žinomų sergančiųjų, registruotas vienas įvežtinis atvejis, 53 asmenų užsikrėtimo aplinkybės nėra aiškios, šeštadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

Daugiau nei pusė naujųjų atvejų – 126 – siejami su protrūkiais: virusas plinta ligoninėse, globos įstaigose ir mokyklose.

Vienintelis įvežtinis atvejis registruotas Kaune, iš Lenkijos atvykusiam asmeniui.

66 nauji atvejai registruoti Vilniaus apskrityje, po 42 – Kauno ir Klaipėdos, 27 – Šiaulių, 22 – Panevėžio, po dešimt – Marijampolės ir Telšių, penki – Tauragės bei keturi Alytaus apskrityje.

Kauno klinikų Chirurgijos skyriuje – dešimt naujų susirgimų

Dešimt Kauno apskrityje patvirtintų atvejų, epidemiologų vertinimu, susiję su protrūkiu Kauno klinikų Chirurgijos skyriuje. Koronavirusas penktadienį patvirtintas septyniems skyriaus pacientams ir trims gydytojams.

Devyni atvejai siejami su židiniu Palangos reabilitacinėje ligoninėje, čia užsikrėtė penki darbuotojai ir keturi pacientai.

Taip pat devyni atvejai siejami su protrūkiu Respublikinės Panevėžio ligoninės Infekcinių ligų klinikoje, septyni iš užsikrėtusiųjų yra darbuotojai, du – pacientai.

Penktadienį koronavirusas taip pat nustatytas trims Marijampolės specialiosios socialinės globos namų darbuotojams ir keturiems namų gyventojams. Su šiuo protrūkiu iš viso laikomi susiję 22 ligos atvejai.

Trys nauji užsikrėtusieji siejami su protrūkiu Kuršėnų ligoninėje, po vieną naują atvejį su protrūkiais susijusį atvejį fiksuota Rokiškio psichiatrijos ligoninėje bei Kelmės, Plungės ir Jurbarko ligoninėse.

Nauji atvejai registruojami ir mokyklose

Vilniaus apskrityje keturi nauji susirgimai siejami su Vilniaus Martyno Mažvydo progimnazija, trys atvejai yra susiję su Vilniaus Šiaurės licėjumi.

Du nauji atvejai fiksuoti asmenims susijusiems su Pabradės „Žeimenos“ gimnazija, po vieną atvejį nustatyta Švenčionėlių Karaliaus Mindaugo gimnazijoje, Vilniaus lopšeliuose-darželiuose „Gėlynas“ ir „Žemyna“ bei Vilniaus rajono Skaidiškių mokykloje-darželyje.

Kauno apskrityje po vieną naują atvejį epidemiologai priskiria protrūkiams Kauno technologijos universiteto Vaižganto progimnazijoje, Aleksoto lopšelyje-darželyje, „Žalgirio“ krepšinio mokykloje bei

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto gimnazijoje.

Keturi iš penktadienį nustatytų koronaviruso infekcijos atvejų siejami su židiniu Šiaulių „Spindulio“ ugdymo centre.

Du nauji Telšių apskrityje užfiksuoti atvejai siejami su protrūkiu Plungės Senamiesčio mokykloje.

Taip pat du atvejai priskiriami protrūkiui Joniškio Saulės pagrindinės mokyklos dienos užimtumo centre

Septyni atvejai „Kibirkšties-MRU“ moterų krepšinio klube

NVSC duomenimis, penktadienį nustatyti septyni nauji atvejai, kurie yra siejami su protrūkiu Vilniaus „Kibirkšties-MRU“ moterų krepšinio klube.

Keturi atvejai priskiriami protrūkiui pučiamųjų instrumentų orkestre „Trimitas“. Taip pat keturis atvejus epidemiologai sieja su protrūkiu Pasvalio policijos komisariate.

Trys nauji susirgimai siejami su Kretingos kultūros centro Kartenos skyriumi.

Be kita ko, du nauji atvejai užfiksuoti ir Lietuvos kariuomenėje, jie siejami su protrūkiu Tauragės rajone esančiame Brigados generolo Motiejaus Pečiulionio artilerijos batalione.

Po vieną naują Vilniaus apskrityje registruotą susirgimą priskiriama protrūkiams sostinės baruose „Sanatorija“ ir „Bardakas“.

Lietuvoje iš viso patvirtinti 7269 COVID-19 ligos atvejai, tebeserga 4025 asmenys, 3097 – pasveiko, mirė 113 sirgusiųjų.

Rašyti komentarą
Komentarai (5)

Todėl,

kad nėra nei židinių, nei sergančiųjų, o yra melas apie korova-virusą.

Klaipėdietė

Praneša, kad Klaipėdoje yra 11 židinių, bet jie neįvardinti. Slepiama informacija? Kodėl? Apie kitus miestus išvardijami vos ne visi tos dienos susirgimai, apie Klaipėdą tik bendras susirgusių skaičius. Labai pikta...

klaipedietis

kodel nerasoma kur serga klaipedoje , kodėl slepia miesto meras , as info neradau
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS