Koronavirusas Tauragėje: užsikrėtė ligoninės darbuotojas ir nepilnametis | Diena.lt

KORONAVIRUSAS TAURAGĖJE: UŽSIKRĖTĖ LIGONINĖS DARBUOTOJAS IR NEPILNAMETIS

  • 1

Antradienį Tauragės rajono meras Dovydas Kaminskas socialiniame tinkle „Facebook“ pranešė apie du žmones, kurie užsikrėtė koronavirusu.

„Patvirtinti dar du koronaviruso atvejai. Abu atvejai klasteriniai. Vienas asmuo yra Tauragės rajono gyventojas, kitas – Jurbarko rajono gyventojas. Infekcija nustatyta nepilnamečiui tauragiškiui, kuris turėjo artimą kontaktą su sergančiu COVID-19. Pagal pirminius duomenis – laikėsi karantino sąlygų ir laiką leido namuose. Tauragės NVSC renka daugiau informacijos“, – rašo meras.

Jis pamini, kad infekcija nustatyta ir Jurbarko rajono gyventojui, kuris dirba Tauragės ligoninėje.

„Pasireiškus pirmiesiems simptomams asmeniui paimtas ėminys Tauragės mobiliame punkte. Asmuo buvo nušalintas nuo darbo ir saviizoliavosi. Ligoninė vykdo vidinį epidemiologinį tyrimą, pirminiais duomenimis, su pacientais jokių kontaktų neturėjo, nustatyta, kad kontaktavo su dviem ligoninės darbuotojais. Ligoninės darbuotojai dirba su apsaugos priemonėmis, tikiuosi, kad to užteko jiems išvengti infekcijos. Minėti du asmenys nebedirba, saviizoliavosi, jiems bus atliekami tyrimai. Tyrimai tokiu atveju nebus daromi iškart, nes viruso inkubacinis laikotarpis gali būti 5-7 d. Darbas Tauragės ligoninėje nesutriko, vyksta įprastine tvarka. Detalų epidemiologinį tyrimą apie užsikrėtusį asmenį iš Jurbarko atlieka Jurbarko NVSC“, – rašo meras.

Primename, kad šiuo metu Lietuvoje iš viso nustatyti 880 koronaviruso atvejai. Pirmadienio duomenimis, 15 žmonių mirė,  aštuoni pasveiko.

Gairės: koronavirusas, Koronavirusas Lietuvoje, nauji atvejai, užsikrėtęs nepilnametis, COVID-19 karantinas, COVID-19 saviizoliacija
Rašyti komentarą
Komentarai (1)

tulpes@lrpk.lt

Padaryti tyrima kodel uzsikrete ligonines darbuotojas ir nubausti kaltus asmenis

SUSIJUSIOS NAUJIENOS