Nuo COVID-19 mirė 37-erių Lietuvos sunkiaatletis | Diena.lt

NUO COVID-19 MIRĖ 37-ERIŲ LIETUVOS SUNKIAATLETIS

  • 15

Nuo koronaviruso infekcijos mirė žinomas Lietuvos sunkiaatletis Haroldas Šulcas. Jam buvo tik 37-eri metai.

Apie tai savo feisbuko paskyroje pranešė Lietuvos jėgos trikovės federacija.

„Su gilia užuojauta norėtume pranešti, kad netekome Lietuvos štangos spaudimo sporto meistro, rekordininko, daugkartinio Lietuvos čempiono Haroldo Šulco. Visos Lietuvos jėgos trikovės federacijos vardu norėtume palinkėti stiprybės šeimai, ramybės namams. Haroldas paliko didelį indėlį šiame sporte ir gyvenime!“ – rašoma Lietuvos jėgos trikovės federacijos feisbuko paskyroje.

H.Šulcas buvo Lietuvos štangos spaudimo sporto meistras, daugkartinis Lietuvos virvės traukimo čempionas.

Teigiama, kad sportininkas neturėjo jokių sveikatos problemų.

„Jis būtų tarp mūsų, būtų džiuginęs mus savo rezultatais ir vaikams būtų tėvas, ir žmonai vyras ir viskas. Man sunku kalbėti. Šeimos žmogus ir viskas, problemų neturėjo. Tuo labiau, kad tam sporte, jei turi kokių problemų ir virvę nepatrauksi su dusuliu kokiu“, – portalui TV3.lt pasakojo H. Šulco treneris Antanas Gricius.

H.Šulcas turėjo tris sūnus. Sunkiaatletis palaidotas Kuršėnuose.

Lietuvos jėgos trikovės federacijos nuotr.

GALERIJA

  • Nuo COVID-19 mirė 37-erių Lietuvos sunkiaatletis
Rašyti komentarą
Komentarai (15)

Med.

Medikai nemoka gydyti plaučių uždegimą, pliaurita.Pliauritas tai koks atvejis, kaip persalus,po plaučių uzdegimo kaupiasi plaučiuose vanduo.Ne visada, bet kaip būna sunkus sušalimas nuo plaučių uzdegimo atsiranda plaučiuose vandens.O šitas sportininkas nepanašus, kad būtų silpno imuniteto,kažkaip norisi galvoti, kad galėjo trūkti kraujagyslė ir išsilieti kraujas o ne nuo viruso mirė tikrai.Turejo vyrukas jausti ,kad kartais būna kazkas negerai.Juk nebuna taip ,kad nejaustų nieko. Organizmas pranesa , kad yra kazkas negerai. Manau atsakys nuo ko po skriodimo.Užuojauta artimiesiams.

vvvv

Cia tas zmogus kuris kreipesi del plauciu uzdegimo i mediku?

Kl

Žudikai
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS