Panevėžio „Maximos“ darbuotojai diagnozuotas koronavirusas | Diena.lt

PANEVĖŽIO „MAXIMOS“ DARBUOTOJAI DIAGNOZUOTAS KORONAVIRUSAS

Panevėžyje veikiančios prekybos tinklo „Maxima XX“ parduotuvės darbuotojai diagnozuotas koronavirusas, šeštadienį pranešė bendrovė.

Šiuo metu „Maxima“ neturi žinių, kad daugiau šios parduotuvės darbuotojų jaustų virusui būdingus simptomus.

Susirgusiai darbuotojai tyrimas buvo atliktas penktadienį. Su dabar saviizoliacijoje esančia moterimi palaikomas nuolatinis ryšys.

„Paskutinė diena, kai darbuotoja buvo atvykusi į darbą, buvo liepos 30-oji. Tądien darbuotoja pranešė, kad jos vyro darbovietėje yra nustatytas koronaviruso atvejis. Tad darbuotoja buvo nedelsiant išleista namo saviizoliacijai. Darbuotoja taip pat informavo, kad jos vyrui irgi atliktas testas dėl koronaviruso, jis buvo neigiamas. Mūsų žiniomis, šiuo metu darbuotoja jaučiasi gerai, ji yra namuose“, – sako prekybos tinklo „Maxima“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

Pasak jos, išsiaiškinta, kad serganti moteris turėjo artimą kontaktą su aštuoniais kitais „Maximos“ darbuotojais. Jie buvo nedelsiant informuoti apie kontaktą su asmeniu, kuriam nustatytas koronavirusas ir taip pat turės saviizoliuotis.

Mūsų žiniomis, šiuo metu darbuotoja jaučiasi gerai, ji yra namuose.

E. Dapkienės teigimu, „Maximos“ darbuotojai yra apdrausti nuo koronaviruso.         

Nuo liepos 14-osio  dėl koronaviruso buvo tiriami visi vieno iš Kirtimų sandėlio darbuotojai, skirtingų sandėlių apsaugos darbuotojai bei bendrovės darbuotojai, gyvenantys Rūdiškėse ir Onuškyje. Iš viso – daugiau nei 200 darbuotojų. Iš jų dėl koronaviruso pasitvirtino du atvejai. 

Iki šiol dėl koronaviruso ištirti 454 „Maximos“ darbuotojai: 438 testai buvo neigiami, 12 – teigiamų. Penki darbuotojai jau yra pasveikę. Izoliuoti dėl kontakto su sergančiaisiais – devyni. Šiuo metu keturių darbuotojų testų atsakymų dar laukiama.

Gairės: Maxima, koronavirusas, Maximos darbuotoja, Koronavirusas Lietuvoje, COVID-19 saviizoliacija
Rašyti komentarą
Komentarai (3)

Irena

Visai išprotėjimas su ta Venskiene ir jos Diržiumi, nesiūlykite bėdų kitiems, nes tokie pasiūlymai grįžta su didele grąža, gyvenkite ramybėje.

butu

gerai kad vyrusas pagriebtu visus panevezio /magnutes/ statytinius kurie iki siol globojami /pajacu/ ir pila visa suda ant musu gerb Driziaus bei NVenskienes ir yra prielaida kad visi jie dirba u spec t nurodymu ir vyksta totalinis susid orojimas su lietuviu tauta ir jos vaikais siu nieksu pagalba ir kai Hipokrato vardu verokratai dirba bi geicams uz 600te tai darosi jau siaubinga ir tas vyksta visoje planetmoje dar didesne apimtymi?...

Puma

Kada baigsis tos nesąmonės su korona?kitų ligų nerasta! Nejaugi neaisku,kad tai babkės ir politika

SUSIJUSIOS NAUJIENOS