Situacija kelia nerimą: COVID-19 serga daugiau nei 3,2 tūkst. medikų | Diena.lt

SITUACIJA KELIA NERIMĄ: COVID-19 SERGA DAUGIAU NEI 3,2 TŪKST. MEDIKŲ

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) duomenimis, koronavirusu šiuo metu serga daugiau nei 3,2 tūkst. medikų.

„Iš viso nuo pandemijos pradžios yra fiksuoti 4486 atvejai medikų tarpe, šiuo metu vis dar serga daugiau nei 3,2 tūkst. medikų“, – spaudos konferencijoje ketvirtadienį sakė NVSC atstovė Greta Gargasienė.

NVSC duomenimis, iš minėtų 4,5 tūkst. nuo pandemijos pradžios nustatytų koronaviruso atvejų medikams daugiau nei 90 proc. diagnozuoti per rugsėjį-spalį,

„Per rugsėjo-spalio mėnesius iš viso buvo patvirtinti 4068 atvejai sveikatos priežiūros specialistams, tai iš tiesų rodo, kad situacija gydymo įstaigose yra įtempta ir tikrai reikalingos didelės pastangos, kad gydymo įstaigose nepritrūktų pagalbą teikiančių medikų“, – teigė ji.

Pastarąją parą patvirtinti 2104 nauji koronaviruso atvejai, dėl koronaviruso mirė 17 žmonių, dar aštuoni užsikrėtusieji mirė dėl kitų priežasčių. Iš viso nuo pandemijos pradžios patvirtinti 53 757 atvejai, mirė 449 žmonės, dar 194 užsikrėtusieji mirė dėl kitų priežasčių.

Rašyti komentarą
Komentarai (1)

Anonimas

Ar sunku parašyti elementarią informaciją straipsnyje kauniečiams? Serga daugiau nei 3,2 tūkst. medikų - toks faktas. Didelis tas skaičius. Kokios jie būklės: visi guli ligoninėse, ar gali gydytis namuose, ar tik karantinas daugeliui iš jų. Pasidžiaugtume, jei gerėja jų sveikata. Skaičių kratinys be papildomos informacijos bereikalingas.

SUSIJUSIOS NAUJIENOS