Patikslino COVID-19 statistiką: per parą – 603 nauji atvejai, mirė penki žmonės | Diena.lt

PATIKSLINO COVID-19 STATISTIKĄ: PER PARĄ – 603 NAUJI ATVEJAI, MIRĖ PENKI ŽMONĖS

Lietuvoje per parą patvirtina 603 nauji koronaviruso atvejai, mirė penki žmonės, sekmadienį pranešė Nacionalinis visuomenės sveikatos centras (NVSC).

COVID-19 aukų skaičius Lietuvoje išaugo iki 134.

Tai didžiausias per parą nustatytų atvejų skaičius nuo COVID-19 pandemijos pradžios.

NVSC, anksčiau sekmadienį skelbęs apie 415 naujus atvejus, nurodė, jog dėl „ypač didelių krūvių specialistams“ nebuvo spėta susieti teigiamų testų rezultatų ir sekmadienio rytą skelbiamoje bendroje statistikoje „neatsispindėjo realus patvirtintų koronavirusinės infekcijos atvejų skaičius“.

Liga iš viso nustatyta 10 184 asmenims, tebeserga 5740, pasveiko 4073 žmonės.

NVSC duomenimis, dar du asmenys, sirgę koronavirusu, mirė dėl kitų priežasčių. Iš viso dėl kitų priežasčių mirė jau 46 asmenys, kuriems diagnozuotas COVID-19.

Izoliacijoje šiuo metu yra 31 tūkst. 525 žmonės.

Nuo birželio 1 dienos Lietuvoje registruoti 375 įvežtiniai atvejai.

Per praėjusią parą ištirta 5266 ėminių dėl įtariamo koronaviruso – maždaug dvigubai mažiau, nei ankstesnę parą. Iš viso iki šiol ištirtas 951 tūkst. 701 ėminys.

Rašyti komentarą
Komentarai (15)

tikrai

baisu kad verkratas su /svarkeliu/ meluoja perakis pradedami vyrusgenocida nuo rajonu kai/p raseiniai ir ta patvirtyno medarbuotoja per you t ir tai jau aiskus soros bei PSO klanu darbas kuriam ir tarnauja tie asmenys kuriems zmoniu /runkeliu/ sveikata dzin nes skestanciu gelbeimas ju paci/u reikalas tai satanistynis kapitalizmo su.kis...

opa.

O kitos ligos nera?

Hf

Plikis šaiposi iš tautos nėra tos koronos tai melas
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS