Nedenkite nužudytųjų veidų | Diena.lt

NEDENKITE NUŽUDYTŲJŲ VEIDŲ

Rusija vėl nokautavo – jau viešai paskelbė savo valstybinio nacizmo manifestą. Jame teigiama: "Ukrainos pavadinimas neturi išlikti, nes "ukrainietiškumas – dirbtinė antirusiška konstrukcija, neturinti civilizacinio turinio", "banderoviška viršūnė turi būti likviduota", o ukrainiečiai "privalo patirti karo sunkumus, išgyventi šią patirtį kaip istorinę pamoką ir išpirkti savo kaltę."

Taigi, pagaliau paaiškėjo, kodėl Bučoje šimtais buvo žudomi ukrainiečiai, prieš tai apžiūrėjus jų pasą ir tatuiruotes. Taip darė nacių koncentracijos stovyklose, kurių veiklos optimizacijai įgūdžių semtis vokiečiai vykdavo į stalininę SSRS. Ši ir buvo tikroji konclagerių išradėja. Tiesa, A.Hitlerio naciai "darbavosi" šlykščiai stropiai, o šitie dabar nesugeba net lavonų užkasti – lieka iš žemės išlindę skruostai ar rankos.

Nusikalstama ir tai, kad, norėdami atrodyti civilizuoti, mes ir patys kuriame iškreiptą realybę apie visą tą fašistinį siaubą. Televizijoje ar internete kraupius kadrus sklaidos nugeibėliai užglaisto taip, kad net nematyti žuvusiųjų, ir S.Lavrovas paskui gali aiškinti, jog Bučos žudynės – inscenizacija.

Gal laikas baigti tą mūsiškį sisiojimą į pižamą? Vyksta karas, ir silpnumui dabar nėra vietos. Ukrainoje fiksuota dokumentinė vaizdo medžiaga turi būti rodoma autentiška – nedailinant klaikumos ir nedangstant išdarkytų kūnų ar veidų. Taip pat "neužpypinant" keiksmažodžių, kurių taip isteriškai bijo "Nastojaščeje vremia" laidų vedėja I.Ramalijskaja, vis perspėjanti emocingus pašnekovus, kad TV žiūri vaikai. Vaikai žinių nežiūri, o tą iškastruotą vaizdo ar garso medžiagą fiksuoja rusų troliai ir iš jos vėliau konstruoja propagandinį savo falšą. Metas baigti tą TV falsifikaciją ir rodyti realybę tokią, kokia ji yra iš tiesų. Gal tada ir mūsų penktoji kolona ims suvokti, kad Rusijos ideologija dabar – pats tikriausias fašizmas, institucionalizuojantis etninio valymo patosą.

P.S. Ar iniciatyva (Maskvos džiaugsmui) griauti stabus sovietų karių kapinėse tikrai atėjo ne iš provokatorių? O gal pradžiai ten pakaktų didelio ekrano su nedailintais vaizdais iš Bučos?

Rašyti komentarą
Komentarai (8)

Jonas Lietuvis

Kremliniai neskaito savo dievo stabo, gulinčio Raudonojoje aikštėje, Lenino raštų. Prie vis jo kraugeriškumo , reiktų pastebėti kad tai buvo įžvalgus ir protingas žmogus. Ir tokią valstybės politiką ,kurią dabar vykdo Rusija įvardijo kaip daugianacionalinį šovinizmą apibendrindamas kaip pačiu didžiausiu pasaulio blogiu koks begalėtų būti.

prima

Pirmi konclageriai buvo įsteigti Austrijos - Vengrijos imperijoje ... - Kas meluoja , tas ir vagia . V.Landsbergis .

TAIKOS !!

geras straipsnis.. O Klaipedoje susispiete ruseliai [su perkreiptais neapykantos snukiais]]] miega ir svajoje,kaip Lietuvoje iskelti riausias,,ir suorganizuoti jie svajoja dar kaikur !!! luganska ,,donbasa---oi mes ruskai kalbame Lietuvoje ,,oi lilipute , gelbek, mus cia skriaudzia . Prakeikti okupantu uzsibuveliai...; Istarsyti ta,kirmelyna Klaipedoje,neleisti svetimienoms kurti Lietuvoje anti lietuvishkas politines partijas ;;Ukrainos patirtis kaip svetima gaivala reikia kirsti dar tik uzuomazgoje
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS