Atnaujinta skiepijimo tvarka: vakcinuotis sustiprinančiąja doze galės ir persirgę gyventojai | Diena.lt

ATNAUJINTA SKIEPIJIMO TVARKA: VAKCINUOTIS SUSTIPRINANČIĄJA DOZE GALĖS IR PERSIRGĘ GYVENTOJAI

  • 10

Pagal pilną schemą nuo COVID-19 ligos paskiepyti ir šia liga persirgę gyventojai nuo šiol taip pat galės pasiskiepyti sustiprinančiąja vakcinos doze. Atnaujinta skiepijimo tvarka taip pat numato galimybę „Janssen“ vakcina pasiskiepijusiems gyventojams anksčiau gauti sustiprinančiąją tos pačios vakcinos dozę – tai padaryti jau galima ne po 120, o po 60 dienų, praneša Sveikatos apsaugos ministerija (SAM).

„Janssen“ vakcina pasiskiepiję gyventojai taip pat turi galimybę po 90 dienų rinktis „Comirnaty“ ir „Spikevax“ vakciną.

Persirgę gyventojai, nepriklausomai nuo to, kada sirgo (prieš, po arba tarp skiepų), taip pat turės galimybę pasiskiepyti sustiprinančiąja doze. Ji galės būti skiriama ne anksčiau kaip po 180 dienų nuo paskutinio skiepo arba teigiamo PGR tyrimo rezultato, priklausomai nuo to, kuris faktas yra vėliausias.

Pasirinkti vakciną ir sustiprinančiajai dozei tinkamą laiką padės ši schema:

SAM informacija.

Pakeitimai įsigalioja trečiadienį, sausio 5 d.

Rašyti komentarą
Komentarai (10)

Lina

Tikra tiesa skiepitis yra didžiulė apgaulė esu po tryjų skiepų o minusų na nusiskundimų visa kupeta tai sanarių skausmai ,galvos skausmai kuriu niekada neesu turėjusi,miegas sutriko po skiepų praėjo jau3 mėn. O kas bus toliau tai tik ponas dievas žino

J

Tai akivaizdu jog tai pasaulinis suokalbis pries zmonija kur tai matyta ar persirge ar turi antikuniu i niekia nekreipiama demesio tik kaip priverst gyventojus skiepytis nezinia nuo ko ir kam manau visa pasauli uzvalde labai didelis troskimas pasipelnyti bet kokia kaina

Anonimas

Ar tu skiepysies, ar ne ,vis tiek vienas kelias visiems i ten, iš kur nesugrįžtama.Nereikia galvoti kad bus kitaip ,tik pagreitins tą kelią skiepai.
DAUGIAU KOMENTARŲ

SUSIJUSIOS NAUJIENOS